Doškolení snowboardových instruktorů – jak probíhá kurz

Délka kurzu: 20 hodin (2 dny)

Pro koho je kurz určený: Pro držitele průkazů Instruktor základního snowboardingu, Instruktor snowboardingu, Instruktor školního snowboardingu, Cvičitel snowboardingu, případně jiného snowboardového průkazu.

Co je v ceně kurzu: praktická výuka na svahu, večerní teoretické přednášky, výukové materiály, 2x ubytování, 2x snídaně, 2x večeře, manipulační poplatek za vystavení průkazu.

Uplatnění: Doškolením se prodlouží platnost vašeho průkazu o dalších 5 let. Pokud máte průkaz ČSLŠ, který nejde prodloužit, nebo pokud máte průkaz z jiné organizace, budete potřebovat průkazovou fotografii pro vystavení nového průkazu.

Závěrečné zkoušky: U doškolovacího semináře se závěrečných zkoušek nemusíte bát. Stačí, když se zúčastníte.

Jak kurz probíhá: Sraz účastníků je v 19 hod v restauraci Hotelu Bellevue (obec Nové město u Jáchymova). Dáme si společnou večeři, ubytujeme se a začne první blok přednášek. Večerní přednášky můžeme dělat buď přímo v restauraci (s komfortem obsluhy) nebo na některém z pokojů (občerstvení z vlastních zásob).

Ráno po snídani vlastními auty odjedeme ke sjezdovce, koupíme skipass (není v ceně kurzu) a začneme jezdit. Na oběd si zajdeme někde na kopci (oběd není v ceně kurzu). Po celou dobu s vámi bude jezdit jeden z našich lektorů. Kdykoli se tedy můžete zeptat na to, co vás bude zajímat.

Každý den vás natočíme a večer se na to společně podíváme. Nemusíte z toho mít stres. Všichni celý den vidí, jak jezdíte, takže z toho nemusíte mít stres. Je to velice efektivní způsob výuky dospělých.

Můžete čekat, že si zlepšíte vlastní techniku, ukážeme vám moderní i klasické postupy výuky, průpravné cvičení, hry a soutěže na sněhu, oživíte si znalosti zdravovědy, ukážeme vám, jak si servisovat skluznice, jak vybrat správné vybavení, … plus všechno co vás bude zajímat.

Časový rozpis dne:

8 – 8:30 Snídaně
9 – 16 společné jízdy (s pauzou na oběd)
18 – 18:30 večeře
18:30 – 21 přednášky

  Den Večer
Pátek   19 hod. – příjezd, ubytování, večeře, první část přednášek
Sobota Společné rozhýbání, oprava individuálních chyb, nové i osvědčené metody výuky dětí a mírně pokročilých Druhá část přednášek
Neděle Carving, Ukončení semináře kolem 16 hod.  

Obsahovou náplň doškolovacího semináře můžeme na místě upravit podle vašich preferencí.

Nutné vybavení: Namazaný snowboard, seřízené vázání, helma, lyžařské brýle, poznámkový sešit, domácí obuv, teplé oblečení, hygienické potřeby, ručník.

Doporučené vybavení: sluneční brýle, opalovací krém, sjezdové vosky, hudební nástroj

Otevřené kurzy: https://kurzy-instruktoru.cz/snowboardove-kurzy/

KURZY

Školení Instruktorů a Cvičitelů lyžování (licenční kurzy)

Školení Instruktorů a Cvičitelů snowboardingu (licenční kurzy)

Doškolovací kurzy (prodloužení platnosti průkazu)

Specializované semináře

Teambuilding pro uzavřenou skupinu lidí

Individuální výuka rekreačních lyžařů a snowboardistů

SPECIALIZOVANÉ SEMINÁŘE A VÝUKA

Specializovaný seminář "Carving"

Specializovaný seminář "Dětská školka"

Specializovaný seminář "Telemark"

Specializovaný seminář "Freestyle"

Specializovaný seminář "Běžecké lyžování"